6 Oct 2013

:(

tak asi konec, kostičky vkládat nebudu!

7 comments:

 1. Co se stalo? Že ty jsi se hrabala v nastavení :)))

  ReplyDelete
 2. jo:), jen jsem si zaškrtla, že chci nahrávat fotky v nejlepší kvalitě, následky byly ale opačné...anebo začíná google facebookovatět a prostě nejlepší kvalita znamená pořád jen lepší kostičky:(...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to se na to musím taky mrknout,protože některý poslední fotky mám v pc mnohem ostřejší než jak mi pak vylezlo :) o facebooku raději ani... :(

   Delete
  2. každopádně alespoň zkusím "poškozené" fotky nahrát znova, třeba jen google neměl dobrý den a já s ním...

   Delete
  3. Než jsem přišel na nějaké zaškrtávání a odškrtávání tak jsem se strašně bál že budu muset za těchto podmínek zrušit blog.... Ono to zase půjde .)

   Delete
  4. Horší je, že "zaškrtnutí" "odškrtnutí" funguje, jen když jste upgradovali z picasy na G+.. mně teď z BW dělá Google nevyžádaně zpravidla hnědě tonované, tak jak tobě Petře ... a bez G+, které na tomhle účtu nechci, nic na odškrtnutí není :-( .. takže s rušením tu teď dost vážně koketuju, začínám toho vnucovaného mít dost.

   Delete
  5. Tak to naprosto chápu,já jsem si zřídil nejprve g plus a pak až blog,raději bych dnes jen blog ale když tak koukám na ten problém ...je to skoro něco za něco a to není dobrý :( Ale kam bych se pak chodil koukat,učit se a relaxovat...no?

   Delete